KARIÉRA

KREATIVNÍ
GRAFIK

Pracovní náplň: samostatné grafické zpracování projektů, DTP. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (grafický design), velmi dobrou znalost práce se SW Adobe, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Zkušenosti s předtiskovou přípravou a kompletní realizací projektů.

Mám zájem o pozici

3D/VR
DESIGNER

Pracovní náplň: příprava 3D modelů, vizualizace a animace. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (grafický design), preferujeme kreativní spolupráci a včasné dodání kompletních projektů. Zkušenosti s VR a filmovou produkcí výhodou.

Mám zájem o pozici

VÝVOJÁŘ CSS/PHP/.NET

Pracovní náplň: samostatné zpracovávání internetových prezentací a specifických aplikací. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnické nebo programatorské), vlastní HW a SW vybavení, kreativní týmovou spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Další znalosti v oboru výhodou.

Mám zájem o pozici

V současné době hledáme spolupracovníky pro externí spolupráci

Zájemcům o spolupráci nabízíme možnost realizovat se v oblasti současného grafického designu, fotografie a vývoji internetových aplikací. Kritériem je vaše tvůrčí invence a aktivní zájem o design. Ve spolupráci klademe důraz na týmovou práci. Prosíme vás o zaslání motivačního dopisu společně s CV, včetně několika ukázek vaši práce na info@marionetti.cz. Nabízíme spolupráci formou Dohody o provedení práce nebo Smlouvy o dílo.