FAQ

Logotyp & Jednotný vizuální styl

Jak probíhá tvorba loga a jednotného vizuálního stylu?
Napřed se budeme hodně ptát, získáme tak detailní představu o vaší společnosti, co nabízíte a kam spějete. Pak připravíme audit aktuálního stavu vizuální identity a podíváme se jak je na tom vaše konkurence. Následuje kreativní branding, vytvoříme novou silnou značku.
Je nutný logo manuál?
Co vše obsahuje logo manuál?
Můžeme do logotypu sami zasahovat?

Grafický design

Máme logo, ale chybí nám tiskoviny.
Nejprve se podíváme komplexně na celkový stav jednotného vizuálního stylu a navrhneme kreativní řešení. Ve většině případů se musí přepracovat opravdu vše. Skvělý výsledek ovšem jistě oceníte vy i vaši klienti.
Obalíte nám produkty?
Plánujeme účast na veletrhu.
Připravíte nám jen vizitky?

Fotografická a filmová produkce

Nafotíte nám zaměstnance?
Na portrétní fotografii jsme experti, v rámci našeho projektu Fotobooking pro vás připravíme profesionální produkci v ateliéru, interiéru nebo zajímavém exteriéru.
Potřebujeme fotografie produktů.
Uvažujeme o reklamním spotu nebo animaci.

Vydavatelská činnost

Potřebujete výroční zprávu nebo katalog?
Připravte si data a grafické zpracování nechte na nás. Budete překvapeni výsledkem. Grafy a tabulky budou precizní a snadno čitelné. Publikaci doplníme vhodnou doplňkovou grafikou a fotografiemi z fotobanky.
Mám rukopis knihy a potřebuji ji vydat.

Webové prezentace

Připravíte nám i web?
Samozřejmě, v rámci komplexních služeb vám dodáme jednoduchou stránku, ale i promyšlený portál a e-shop. Hranice kreativity existují jen v rámci možnosti současných technologií, které neustále sledujeme a implementujeme.
Potřebujeme pravidelnou správu e-shopu.
Lze zrušit objednávku webu?

Správa sociálních sítí

Hledáme pravidelnou správu Facebooku a Instagramu.
Budeme si rozumět. Pro nás není Facebook marketing pouze prací, ale i zálibou, ve které se snažíme být co nejlepší. Vymyslíme poutavý obsah a budeme neúnavně komunikovat s fanoušky. Dbáme o etické jednání našich kampaní a spokojenost našich klientů.
Jaké sociální sítě spravujete?