Fotobooking
Marionetti Press

KARIÉRA

Zájemcům o spolupráci nabízíme možnost realizovat se v oblasti současného grafického designu, fotografie a internetových aplikací. Kritériem je vaše tvůrčí invence a aktivní zájem o design. Prosíme vás o zaslání motivačního dopisu společně s vyplněným dotazníkem, včetně několika ukázek vaši práce a uvedením pracovní pozice, o kterou se ucházíte na adresu info@marionetti.cz. Nabízíme spolupráci formou "dohody o provedení práce" nebo "smlouvy o autorské dílo".

V současné době hledáme spolupracovníky pro externí spolupráci:

GRAFIK & DESIGNER

Pracovní náplň: samostatné grafické zpracování projektů, DTP. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (grafický design), velmi dobrou znalost práce se SW Adobe, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Zkušenosti s předtiskovou přípravou a kompletní realizací projektů výhodou.

KÓDER A PROGRAMÁTOR HTML/CSS/PHP/.NET

Pracovní náplň: samostatné zpracovávání internetových prezentací. Požadujeme: výbornou znalost převedení PSD do HTML/CSS/PHP, vlastní HW a SW vybavení, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Další znalosti v oboru výhodou.

Potřebujete poradit?

Jsme neustále ve střehu...

+420 737 772 561
info@marionetti.cz

Kontaktujte nás

Grafické studio Marionetti

Husovo náměstí 1789/6
702 00 Ostrava 1